Diskusní téma: Vzkazy

Díky

Kubánek 01.02.2018
Pane Bouzek, diky a budu se snažit....a jedno velké děkuji,že jsem diky Vám mohl prožít mnoho krásných chvil a zážitků v zeleném kraji pod Pradědem,nesčetněkrát poslouchat troubici jeleny,když ještě troubili a zkoušet kam až se da došoulat a cestou zpátky potkávat chlapi z hor,hasit s nimi v parnu žízeň z holubí studánky a čekat,jestli se ukáže poslední jelen......nejen tohle jsem prožíval,i když jsem nemohl do lesa,kvůli svinstvu které se na mně přisalo a drži se jak klíště..diky Vám to šlo...nevím jak se tomu odborně říká,ale umíte přeměnit text v obraz a to jen tím,že se čte.

Poděkování za knihy

Zdeněk Ondruch 01.02.2018
Vážený pane Bouzku.
děkuji Vám za Vaše knížky, jsou prostě jedním slovem nádherné. Včera v noci jsem dočetl Šoulačky veselé i vážné a měl jsem pocit, jako by jsem ty příběhy prožíval sám.
Proto prosím pište dál, máte spoustu čtenářů a obdivovatelů.
ZO

Malý příspěvek

Štěpán Neuwirth 01.02.2018
Milý Oto, příteli a kamaráde. K Tvým pětašedesátinám nejen pevné zdraví a chuť do života, ale rovněž Jeseníky věčně zelené, nádherné v jarním šatu, oslňující za letního slunce, nostalgické v barvách podzimu a uklidňující s dechem zimy, k tomu spoustu nápadů, jimiž v literární formě oslovuješ ty, kdo chtějí být osloveni, Ti z celého srdce přeje Tvůj kamarád Štěpán Neuwirth
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Moje přání